February 2011

Sebevědomí

27. february 2011 at 8:57 | Cheer Andie^ |  Téma

SeBeVěDoMí

Mnohé z nás trápí problém, který se nazývá nedostatek sebevědomí. Ničí nás pochybnosti o nás samých, nejsme spokojeni se svým vzhledem, vzděláním, se svou schopností komunikovat, se svým výkonem v práci. Máme dojem, že jediné, co dokážeme dělat opravdu dobře, jsou chyby a trapasy.
Žít s takovými pocity není příliš příjemné a je žádoucí, abychom se těchto nepříjemných myšlenek a pochybností zbavili. Jedině tak totiž dokážeme prožít svůj život plnohodnotně. Možná si říkáte, že se to lehce píše, ale hůře provádí ... a máte pravdu. Jediný, kdo ve snaze uzdravit své sebevědomí uspěje, je totiž ten, kdo se pevně rozhodne, že na sobě chce pracovat a nebude se bát překonávat překážky s tím spojené. Uzdravování vlastního sebevědomí určitě není záležitost jednoho týdne, ale spíš několika let.


Nízké sebevědomí - důsledek rodičovských výroků

Je to smutné a možná trošku překvapující, ale za mnohé naše komplexy a nepříjemné pocity mohou naši nejbližší - rodiče, sourozenci a prarodiče, posléze také učitelé a kamarádi či spolužáci ve škole.
Poznámky rodičů dokáží udělat s dětskou duší mnohé, zvlášť proto, že právě oni jsou pro dítě v první fázi socializace styčným bodem a interpretem okolního světa. Oni ho učí chodit, mluvit, předávají mu svůj pohled na svět a svůj žebříček hodnot, ale také názor, který na ně mají. Formují jeho mladou a pružnou osobnost svými činy a výroky, které do sebe dítě dychtivě nasává a zapisuje si je hluboko do mozkové hmoty jako dané a neměnné pravdy.

Moje oblíbené obchody

26. february 2011 at 21:07 | Cheer Andie^


No konečně, nějak stávkoval net a článek mi nešel napsat. Tak konečně...Moje oblíbené obchody :)
Značka GATE nabízí široký sortiment oblečení pro dámy i pány, kteří mají v oblibě neformální a sportovní styl oblékání. Skladbu nabízeného sortimentu tvoří oblečení pro volný čas: třička, košile, jeansy, svetry atd. Cílovou skupinu tvoří klienti ve věku 20 - 40 let.
Já: Gate mám ráda, protože tam mají hlavně takový sportovnější oblečení a to mám ráda, ceny jsou dobré a prostě mi ten styl sedí. Úžasné jsou tu doplňky a to hlavně náušnice, náramky a prstýnky :)


TALLY WEiJL je mezinárodní módní značka, která tvoří sexy oblečení pro ženy a dívky. Firma byla založena v roce 1984 Tallym Elfassin-Weijlem a Beatem Grüringem. První obchod byl otevřen v roce 1987 ve Fribourgu ve Švýcarsku. Hlavní sídlo značky TALLY WEiJL je v Basileji, designéři značky však sídlí v centru módy, v Paříži. Kolekce značky TALLY WEiJL jsou tvořeny pro ženy a dívky všeho věku, které se chtějí cítit a vypadat sexy a následovat nejnovější módní trendy. Tak rychle jako se mění trendy, se mění i kolekce v obchodech, pokaždé tam najdete nějaké nové kousky. V kolekcích značky se objevují všechny barvičky, vyznačují se tím, že jsou hodně barevné.

Králíčci, růžová, to je TALLY WEiJL

Já: Tally, no to je takový sexy obchod :D Líbí se mi, že je jen pro holky :D a ten styl je super, sexy kousky, takový bárbínkovský obchod.

Značky Fishbone, Amisu, (Smog-pánská)
Společnost New Yorker patří v České republice k oblíbeným značkám oblečení, hlavně pak mezi maldými lidmi. Obchody jsou roztroušeny po nákupních centrech téměř v každím větším městě a nabízí mnohdy i několik pater výběru oblečení různých kolekcí a značek a to za nijak přehnané ceny.
Já: No, Z NY mám asi fakt nejvíc věcí tak půl šatníku, prostě maj tam všechno co chci, vždycky tam najdu co hledám :) a navíc ho mám pár metrů od domu :)

Nabízí značku Terranova a Calliope.
Oděvy a doplňky od oblíbené italské značky Terranova jsou určeny pro ty zákazníky, kteří vyhledávají novinky a milují trendy styl a paletu nejnovějších barev. V posledních 2 letech se obchody Terranova zaměřily především na módu pro teenagery. Najdete tu tedy vše od city-stylu, free-stylu až po sport styl.
Oděvy a doplňky značky Calliope jsou určeny dámám a pánům od 20 do 50 let. Produkty odrážejí potřeby dnešních mužů a žen, kteří se chtějí oblékat vybraně, moderně a současně se v oblečení touží cítit pohodlně a přirozeně. Název Calliope vystihuje styl a zaměření této značky. Pochází totiž ze spojení dvou řeckých slov "Kalós" - krásný, vznešený a "Opos" - hlas, zpěv.
Já: terranovu jsem si oblíbila až teď. Maj tam moc hezké kousky :)

(správné)Čištění pleti

26. february 2011 at 10:52 | Cheer Andie^ |  Kosmetika

Správné čištění pleti

Dokonalá očista pleti představuje doslova její záchranu, protože ji zbavíte odumřelých buněk a nečistot. Neopomíjejte očištit pleť, i když jste velmi unavené, protože ta přes den nasákla prach, pot, líčidla i kouř a druhý den nese stopy únavy.
Ráno pleť čistíme proto, že přes noc vyloučila na pokožku škodlivé látky. Stačí opláchnout převařenou vodou a dočistit vodou pleťovou. Potom aplikujte krém dle typu vaší pleti.
Ať se tomu bráníme, jak chceme, naši pleť každý den vystavujeme prachu a nečistotám, které výrazně ovlivňují kvalitu naší pleti. I když známky znečištění pleti nejsou na první pohled patrné, o to více mohou být nebezpečné. Odstraňování problémů z obličeje není ani příjemné, ani žádoucí. Jak si pleť tedy správně ochránit?
Čištění pleti

Čistění jako samozřejmost

Každá žena, než jde večer spát, by měla věnovat pár minut ještě důkladnému očištění pleti. Šetrné a každodenní čištění by mělo být stejnou samozřejmostí jako například česání vlasů. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že zdravá pleť je zároveň i dobře hydratovaná. Pokud se neodstraňují nečistoty pravidelně, kůže se postupem času může jevit jako povadlá, unavená a dokonce může ztratit i svůj pěkný vzhled.
Při čištění odstraňujeme z povrchu kůže líčidla, kožní maz, pot a nečistoty, které se olupují spolu s kožními šupinkami. Každá žena má různý typ pleti, a proto při výběru čistící vody nebo mléka je třeba brát ohled i na to, zda na naší pleti převažuje pot nebo je naše pleť převážně suchá. Existuje celá řada prostředků, avšak ne všechny jsou vhodné na všechny typy pleti. Můžete si vybrat z mnohapleťových mlék, krémů, emulzí, čistících gelů až po hydrofilní oleje. Odborníci však pro čištění doporučují používat čistící pleťovou vodu nebo pleťové tonikum.
Jak čistit
Nejlepší péči pleti dopřejete tím, že pleťový přípravek na ni nanesete bodově a rozetřete. Jemné krouživé pohyby pomohou pleť důkladně očistit. Nejvíce záležet byste si měla dát v okolí nosu, brady a čela. Na očišťování krášlících přípravků používejte výhradně kosmetické tampónky nebo houbičky. Při čištění nepoužívejte moc síly. Daleko lepšího efektu dosáhnete tím, že vícekrát očistíte jedno místo. Pleť je dobře vyčištěná ve chvíli, kdy bude tampónek čistý.
Možná si někdo neví rady s tím, jak při čištění postupovat. Doporučuje se začít na dekoltu, pokračovat přes krk až na obličej. Jako poslední by se měly odličovat rty a oči. Nejúčinnější je čistění večer, protože přes noc může probíhat buněčná obnova. Naopak ráno by se na pleť měla nanést pleťová voda a dále denní a oční krém.
Nějaká kosmetika:
Tenhle čistící gel od avonu teď mám, je fakt super a hezky voní, pleť je po něm čistá a hebká, navíc se dá sehnat cca za 5O,- ;)

Čistič od Oriflamu, je hodně přírodní krásně čistí a voní po borůvkách ;) mám ho a je skvělý.

Další od oriflamu z řady pure nature, tenhle má mamka a je taky, super. Jestli máte rádi mentolovější vůni tak se vám bude líbit :)

Umělé řasy (Jak na to?)

23. february 2011 at 21:36 | Cheer Andie^ |  Kosmetika

I začátečnice se mohou snadno "nařasit". Chce to ale trpělivost!

Falešné řasení
1. KROK Před aplikací umělých řas, ale i řasenky, naneste na oči linku a pak své řasy natočte speciálními kleštičkami.
2. KROK Pokud chcete mít řasy hodně husté, použijte jednotlivé trsy umělých řas.
3. KROK Ty pomocí lepidla a pinzety postupně vlepujte směrem od vnějšího koutku k vnitřnímu.
POSLEDNÍ KROK Nakonec naneste na řasy řasenku.

Budete potřebovat:
- dobrou pinzetu
- lepidlo na řasy
- řasy dle vlastního výběru
undefined
adím vám, abyste začínaly s lepením jednotlivých řas, protože nalepit celý pruh řas je mnohem náročnější. Řasy uchopte pomocí pinzety. Namočte konce řas do lepidla. Umístěte řasy tam, kde chcete mít extra délku, a držte ji na tomto místě, dokud lepidlo neztvrdne. Nezapomeňte natočit vaše vlastní řasy, aby vypadaly stejně tak jako ty umělé, které jste právě nalepila.

Pokud používáte řasenku, abyste řasy ztmavily, udělejte to před nalepováním umělých. Pokud jste zvládly jednotlivé řasy, můžete se pustit do proužků. Ale pozor - pokud není aplikace perfektní, každý pozná, že nejsou vaše!

Těšing na ples

22. february 2011 at 20:14 | Cheer Andie^ |  Diary
Ve škole celkem pohoda, i když už mě malinko začíná ta maturitka strašit :-D :-/. V pátek jdu na ples a docela se těším, strašně se mi líbí jedno líčení očí(kočičí), ale to co jsem vybrala je nejhezčí s umělýma řasama, takže si je koupim, a jestli budou držet tak to bude poprvé v životě :D No radši na to moc nespolíhám :-D protože nevim, mě asi ty řasy nemaj rády :D jinak doufám, že si to užiju, a jestli ne, tak aaach jo....
Jinak doufám, že se máte fajn. Tady je teda mráz...brr už chci teplíčkooo :)
pp

London fashion week

20. february 2011 at 16:40 | Cheer Andie^ |  Móda
Londýnský fashion week trvá od 17.února do 22.února a bude zde předvedeno přes 100 návrhářů a značek! Špička událostí roku začíná...
Londýn praská ve švech. Sto značek a návrhářů bude ode dneška prezentovat své módní kolekce oblečení pro nadcházející podzim a zimu 2011/ 2012 a málokdo si tuto událost nechá ujít. Přijela i Anna Wintour, šéfredaktorka amerického Vogue a to už je skutečně událost! Britští novináři ji nachytali v britských ulicích a hned začala tiskem běžet zpráva, že se Wintour inspiruje londýnským street stylem. Ona však jak sama řekla, přišla hlavně okouknout, co si na přehlídky vezmou šéfredaktoři jiných magazínů. "Ráda se podívám, co si na sebe vezmou jiní šéfredaktoři a redaktoři. Oblékají se s s takovým vtipem, fantasií a originalitou - V New Yorku na tom mnohdy zdaleka nejsme tak dobře!" Nechala se slyšet pro Contactmusic. A přiznala také , že jí není cizí ani inspirací módou ulice.
Že by ale Wintour byla tak zvědavá na šatníky svých kolegyň? Určitě ne! Loví návrhářské talenty pro svůj magazín. V rozhovoru pro Daily Telegraf pak přiznala, že hlavním důvodem její návštěvy je zájem vidět mladé designéry, jakými jsou Christopher Kane nebo Erdem. Navíc si nikdy nenechá ujít svoji oblíbenou značku Burbery Prorsum.
andie-ann.blog.czJiž tradičně London Fashion Week zahajuje přehlídka návrháře Paul Costeloe. Říká se mu "král britské elegance" a určitě právem. Jeho kolekce jsou elegantní, nositelné a nesmírně ženské. Je to móda pro opravdové dámy. Důležitou přehlídkou je i přehlídka značky Mulberry, kterou British Fashion Council prohlásil za nejlepší značku roku 2010. I proto se její nové outfity očekávají s napětím. Dalšími lákadly jsou kolekce Christopher Kane, Mathew Williamson nebo již zmiňované Burberry Prorsum.
andie-ann.blog.czUjít si nesmíte nechat ani kolekci Unique, kterou pak můžete nakoupit v oblíbeném anglickém Topshop, kolekci linie Vivien Westwood Red Label, vždy úžasné oblečení z kolekce Temperley London, ale ani Erdem, Mario Schwab, Meadham Kirchhoff, House of Holland, Paul Smith, Julien Mcdonald či Sass&Bide.
Až budu mít nějaké materiály z fashion weeku, čekejte článeček ;)

end of spring holiday

20. february 2011 at 9:40 | Cheer Andie^ |  Diary
Zdarec,
omlouvám se, že jsem se dlouho nic nedala, ale za 1)měla jsem prázdniny 2)nešel mi internet, což byl závažnější problém :D Jinak se mám celkem fajn. Akortát mě trápí, že můj hafík má nějkej nárůstek na čumáku, tak uvidím, jestli je to strup, nebo ne, jesi ne bude se muset k veterináři.
Jinak jsem byla chvíli o prázdninách u babičky a mám pár nových věcí jako např. trička, tašku adidas, stíny...a jiné. Mňam byla jsem v KFC a ten twister byl výýbornej :)
Tak zatim pěknou neděli, ale ještě se ozvu :)
a

LOVELY Saturday

13. february 2011 at 11:39 | Cheer Andie^ |  Diary
andie-ann.blog.cz
Ahooj,
tak včera jsem byla u zlatího. Jelikož se asi na Valentýna neuvidíme, tak jsem si dali dárky už teďkon. Dostala jsem kulmu na vlasy se třema nástavcema a dá se využít i jako fén :) no a pak jsem dostala nádhernou kytičku růži se strašně moc věcma okolo, palmový listy atd. <3 No teď momentálně tu popíjim kafe a přemýšlim :)
Zítra mi začíná týden volna :) juchůů nejspíše už zítra jedeme k babičce (PCE-Pardubice) No a tam je AFI palác, takže asi menší nákupy. Teď jsem ale hrozně unavená, takže si vlezu do postele a budu se koukat na nějakej filmík, nevim na jakej, ale na nějakej :D No a pak se uvidí, možná bud zase navrhovat, kreslit...
Takže zlata, zatím se mějte fajn :)
YOUR ANDIE:-*

Vlásky - clip in

11. february 2011 at 21:43 | Cheer Andie^ |  Móda
andie-ann.blog.cz
Ani já nejsem majitelkou dlouhých vlasů, ale občas je moc chci. Ale na to přece nebudu čeakt 4 roky než budou mít délku jakou chci...představme si dlouhé vlasy během pár minut...PŘÍČESKY CLIP IN!

Nabízí se velké množství tohoto typu prodloužení vlasů. Prameny vlasů jsou v různých velikostech. Připevní se pomocí malých sponek, velkou výhodou je, že metodu Clip-in nerozeznáte od pravých vlasů. Nabízí se velké možství Clip-in, lze je zakoupit jednotlivě nebo v sadách, v různých barvách a druzích vlasů. Velmi rychlá metoda prodloužení, během několika minut míte krásné dlouhé vlasy.

Návod:

Vlasy si můžete zakoupit různě například:
andie-ann.blog.cz
nekopírovat-andie-ann.blog.cz

Trendy 2011!!!

11. february 2011 at 7:22 | Cheer Andie^ |  Móda
andie-ann.blog.cz
1. DRÁPKY
Krátké a upravené nehty jsou trendem č.1! Zapomeňte na francouzskou manikůru a gelové lopatky. Sáhněte po pilníku a výrazných barvách!!:)
andie-ann.blog.cz
2. EXPERIMENTY, CRAZY VLASY
Nudné vlasy? Pohrajte si s nimi! Na trhu je spousty produktů, které váš účes rychle změní v super účes, který vám bude každý závidět. In budou taky vysoké drdoly, zápletky všeho druhu, prostě meze nejsou ;)
andie-ann.blog.cz
3. PORCELÁN
Světloučká a sjednocená pleť! Je vidět na všech přehlídkách, takže je jasnou dominantou letošního roku, sáhněte po porcelánovém odstínu:)
andie-ann.blog.cz
4. VÝRAZNÉ LÍČENÍ
I jemné blondýnky se promění v ženy vamp. Hnědé, šedé a černé odstíny na oči. výrazné rámování tmavou tužkou kolem očí a syté barvy na rtech!
andie-ann.blog.cz
5.BLOND
Ano, letos je in blond, take pokud o tom přemýšlíte, jděte do toho! Pokud ale máte tmavé vlasy, raději se svěřte do rukou odborníkům :)
andie-ann.blog.cz
6. VÝRAZNÉ ŘASY
Dlouhé, husté, černé skoro do nebe! Nejsi jejich majitelkou? Vyzkoušej kvalitní řasenky a kleštičky na řasy. Také se vyplatí opakované tahy, ale pokud to není ono, sáhni po nalepovacích ;)
andie-ann.blog.cz
7. MODRÁ
Je fakt dobrá a není ohraná!Sluší všem, stačí jen správně pracovat s jejími odstíny. Nejtmavší modrou naneste těsně nad víčko oka na horní i spodní víčko. Nebojte se použít konturovací tužku.Pakroztírejte do ztracena. Dostínujte světlejším tónem.
andie-ann.blog.cz

článek prosím nekopírovat! andie-ann.blog.cz

Shopaholic...

10. february 2011 at 20:49 | Cheer Andie^ |  Diary
Shopaholická série mě vážně dostala! Nechci aby ty knížky nikdy skončily..áách je to láska. Navíc hlavní postava Becky, to jsem přesně já!Teda ne, nedělám u Barneys a nežiju v NY ani necestuju kolem světa, ale povaha, jo přesně!!!ano ano....proto ty knížky miluju a musím říct, Sophie Kinsella je úžasná, nejlepší :)
andie-ann.blog.cz

Shophaholická série!!!

7. february 2011 at 15:38 | Cheer Andie^ |  Happy box
Vzpomněla jsem si, že jsem vám sem nenapsala o knížkách, které jsem si koupila...jak jsem mohla zapomenout???!! Tak úžasný knížky!! Série shopaholiků.... Tyhle knížky napsala Sophie Kinsella...a jen aby jste vědeli, podle její knihy Báječný svět shopaholiků, byl zfilmován i film..ovšem film jsem viděla dávno,tak jsem si nevzpomněla, že tyhle knížky s tím mají něco společného :D
Tady vám napíšu o 3 knihách, které jsem si pořídila a to: Báječné nakupování před svatbou, Báječné nakupování do kočárku a Báječné nakupování se sestrou.
Samozřejmě si musím ještě koupit další díly co k tomu patří a to  Báječný svět shophaholiků a Shophaholik za hranicemi...
Protože Becky Bloomodová, ta okouzlí každého!!!
andie-ann.blog.cz
Báječné nakupování před svatbou

Becky Bloomwoodové se teď v životě všechno daří. Získala vysněnou práci osobní nákupčí (kdy nakupuje za cizí peníze, a ještě za to bere plat). Bydlí v báječném bytě na Manhattanu se svým přítelem Lukem. Otevřeli si společný účet (i když se občas neshodnou na tom, patří-li módní sukně do výdajů na domácnost). Pak ji Luke požádá o ruku a najednou je její život plný vzruchu. Beckyina maminka chce, aby se vzali v Oxshottu a aby Betty šla v jejích starých nabíraných svatebních šatech. Lukeova matka chce uspořádat velkolepou hostinu v New Yorku, na níž bude hrát newyorská filharmonie. Becky ví, že by se k některé alternativě měla přiklonit, jenomže ji právě nejvíc baví ochutnávat svatební dorty, zkoušet šaty a prohlížet si svatební dary. Čas utíká, na obou stranách Atlantiku se konají plány a Becky si brzy uvědomí, že se dostala do pěkné kaše.
Báječné nakupování se sestrou
Becky Bloomwoodová si myslela, že manželství s Lukem Brandonem bude jedna veliká krabice štěstí od Tiffanyho. Ale upřímně řečeno, není to zase taková pohádka, jak původně doufala. Trampoty začnou hned o líbánkách, kdy Lukeovi jenom tak docela malounko zalže o jednom docela malinkém nákupu. Teď má přísný rozpočet, přišla o práci a nejhorší ze všeho je, že její milovaná Suze si našla jinou nejlepší kamarádku. Cítí se dost bídně, ale vtom dostane neuvěřitelnou zprávu. Má sestru, o níž vůbec nevěděla! Becky jásá. Konečně opravdová sestra! Budou mít tolik společného! Budou spolu chodit nakupovat... vybírat společně boty... chodit společně na manikýru... Ale setkání se sestrou ji naprosto zdrtí. To přece nemůže být pravda. Copak opravdu Beckyina sestra, kterou tak dlouho postrádala, může ... nenávidět nákupy?
Báječné nakupování do kočárku
Becky se má úžasně. Pracuje v novém londýnském obchodním domě, kupuje s manželem dům svých snů a je těhotná! Její radost násobí zjištění, že ranní nevolnosti lze báječně léčit nákupy! A navíc poprvé v životě nesobecky nakupuje pro někoho jiného. Všechno pro dítě musí mít špičkovou kvalitu, od zařízení dětského pokoje, přes sadu superkočárků, po lékařku, na niž se v těhotenství obracejí všechny londýnské filmové hvězdy a supermodelky a která nabízí senzační holistický porod ve vodní lázni plné lotosových květů. Ale ouha!

Úžasná seérie, můžu jen doporučit, naprosto naprosto skvělé, plno módy, zábavy, a prostě skvělých chvil :)

Valentýn

6. february 2011 at 13:07 | Cheer Andie^ |  Téma
Valentýn, někdo ho má rád, někdo ho nesnáší..nevím k jaké partě patříte, ale koukněme se na tenhle svátek celkově :)

Na počest legendě o svatém Valentýnovi se 14. února slaví Svátek zamilovaných. A jak málo zamilovaných přitom ví, proč a díky komu se tento den vlastně zasvětil tak krásnému tématu jako je láska.
Svatý Valentýn je opravdu historicky doložená postava a tudíž je tento svátek stejně významný jako jiné historické události, ikdyž většina dnešních Čechů ho považuji za americkou převzatost.
Římská pověst zpodobňuje Valentýna jako římského kněze, který žil v době vlády Claudia II. Claudius velice rád bojoval a dobýval, ale jeho muži neradi vstupovali do armády, protože měli doma ženy a děti.
Východisko z této situace viděl panovník zákazem sňatků. A právě kněz Valentýn nedbal jeho zákazu a dál oddával zamilované páry. Za to byl uvězněn a odsouzen k smrti. Za jeho pobytu ve vězení za ním chodili mladí lidé, kterým a házeli mu květy a psané dopisy do okna jeho cely. Podle tradice se ve vězení Valentýn zamiloval co dcery vrchního žalářníka a v den, kdy byl popraven, tedy 14. února 296, ji napsal dopis zakončený slovy " S láskou Tvůj Valentýn ".
A právě od této doby si zamilovaní po celém světě prokazují v tento den svoji lásku Valentýnkou, na počest svatého Valentýna, kněze, který za lásku položil svůj život.
První "valentýnka" se poslala někdy na počátku 19. století. Nekupovala se, ale celá se vyráběla ručně. Byla většinou bohatě zdobena, kreslily se na ni různé ornamenty a zdobila se květinami, semínky a jinými přírodninami.
Podle staré tradice se na skotských slavnostech hrála také velmi zajímavá valentýnská hra. Její pravidla byla velmi jednoduchá. Dívky napsaly svá jména na kousky papíru, které se hodily a zamíchaly v klobouku. Následně přišli chlapci, kteří si z klobouků tahali dívčí jména a s lístečkem jim samozřejmě připadla i dívka toho jména. Jedna verze hry je, že pár spolu musel protančit celou noc, druhá pak, že pár spolu byl až do dalšího losování, tedy celý rok až do dalšího svatého Valentýna.
Valentýn je opředen spoustou pověstí, zvyků a tradic, o kterých už dnes asi nikdo nezjistí, jestli jsou opodstatněné či nikoli. Ale každopádně není nic špatného na tom, dát svému okolí alespoň jednou za rok najevo, že vám na nich záleží a darovat, alespoň kvůli jejich radosti, když už ne kvůli pověsti o sv. Valentýnovi, malý dáreček či přáníčko.

Typy na dárky:
  • spodní práslo
  • plyšák/polštářek
  • hrníček se srdíčky
  • bonboniéra
  • květina
  • pusa :D
    andie-ann.blog.cz

Happy sunday =)

6. february 2011 at 8:54 | Cheer Andie^ |  Diary
andie-ann.blog.cz
Ahoooj, tak dneska konečně docela dobrej den, přes noc se mi udělalo, docela dobře :) Dneska musim uklidit atd. No a večer přijede zlato...už se mi fakt stejská =(....
Dneska si asi budu zase chvíli hrát se psem, koupila jsem mu novej aport, ale už je asi na 3 části xD to je těžký no :D ale co se dá holt dělat :D Stejnak je to nejlepší čmuchí :)
Takže pěknou neděli a dneska už nějakej ten článek vymyslim :)

Fu*k epidemie!!!

5. february 2011 at 20:35 | Cheer Andie^ |  Diary
Já debil sem si myslela, že se tomu vyhnu, ale začíná to bejt tady. Rýma, bolest hlavy, zimnice, kašel...asi chřipajzna. No jo, když jezdí člověk každej den cca 4× busem tak jako bodejť by se to nechytlo že jo. No a jinak se taky nemám, takže článek sem napíšu nevim kdy, až my bude líp, z tej stránky, a z tamtěch ostatních taky...:(
andie-ann.blog.cz

Free day

4. february 2011 at 8:24 | Cheer Andie^ |  Diary
Volnoooo, takže asi nějkej ten venek, zvířátka, koukání na filmy, hudba, uklízení a takovej nějakej pohodovej den, Zapálení vonných tyčinek a spolu s jejich dýmem poslat pryč i blbou nálaadu a problémy. Takže relaxation a happy day :D
andie-ann.blog.cz

Killer facebook

3. february 2011 at 18:20 | Cheer Andie^ |  Téma
andie-ann.blog.cz
Facebook, dobrý jak být v kontaktu s přáteli. Čekat až váš idol dá *líbí se mi*, jenže co je realita? A navíc, znáte všechny přátele které máte v přátelích? Facebook , teoreticky se dá zabezpečit, ale prostě na nějakou zeď nebo do alba se dostat dá a pak přijdou kolikrát nepříjemný překvápka že? Zato bez facebooku by to bylo skrytý. Takže je lepší vědět co jsme vědět nechtěli a bylo by to vůbec bez fb? To jsou otázky...ale znám lidi, kterým fb zničil vztah, přátelství...
Na fb můžeš flirtovat třeba i když někoho máš, ale o nic nejde je to jen chat..vážně? a když dotyčnýho potkáš? Nechováme se jinak na netu, protože jsme jaksi skyrti a jinak na živo? Což o to že tě někdo stře na netu a ty sedíš doma .. ale na živo? Facebook je teď asi nejpopulárnější sociální sítí, ale uvědom si, co všechno o tobě ví lidi, které ani neznáš.
Fb taky žere čas a jak moc, koukání na nové fotky, skupiny, statusy, komentování, nekonečný kolotoč.
Určitě nějaká užitečnost v tom bude, ale asi bylo líp, když takovýhle sítě vůbec nebyli.
andie-ann.blog.cz

Změna...?!

2. february 2011 at 7:37 | Cheer Andie^ |  Téma
andie-ann.blog.cz
andie-ann.blog.cz
Jo, brečet doma z různých důvodů. Je jasný, že občas se člověk pláči prostě neubrání, ač by člověk chtěl pláč sebevíc zastavit, občas to nejde...
Ale nějaký pláč zastavíme...
Víte, opravdu  mě dokážou naštvat nějaké statusy nebo komentáře na fb, třeba k mému příteli od pár holek od kterých je jasný, že ho balej. A ani se to nesnažej skrýt, ale jestli si myslej, že jsem blbá bloncka, tak to se hoodně spletli xD... Kuli tomuhle brečet nepotřebuju, protože : JSOU HLOUPÝ, JDOU S KAŽDÝM HNED DO POSTELE, SNAŽÍ SE VZÍT VÝSTŘIHY AŽ K PUPÍKU...ale to dělaj hlavně proto, že asi neuměj ničím jiným zaujmout. Já se snažím oblíkat hezky a vkusně, ale výstřihy k pupíku, vůůůbec jako. Dle mě jei daj kluci přednost tomuhle, pak je to jasný...hodný holky maj asi štěstí, že se snima nezahodili.
Takže, užívat si života, mít hodně přátel, taky komentovat na fb...prostě život je jedno veliký bahno a chodit v něm umí jen svině...a občas musí každej bejt ta svině...
andie-ann.blog.cz